14.09.1820:00TTC Köndringen TuS Teningen II9:2
15.09.1818:30SV Ottoschwanden TV Denzlingen III9:4
21.09.1820:00TTC Suggental II TTSV Kenzingen III9:5
22.09.1818:00TTC Nimburg II TTC Weisweil II8:8
23.09.1810:00TTSV Kenzingen III TuS Teningen II7:9
27.09.1820:00TLV Simonswald TTSV Kenzingen III9:7
28.09.1820:15TuS Teningen II TV Denzlingen III9:6
29.09.1818:00TTC Nimburg II TLV Simonswald9:4
04.10.1820:00vTTC Köndringen SV Ottoschwanden9:6
06.10.1818:00vTTC Weisweil II TTC Endingen II4:9
  TV Denzlingen III TTC Nimburg II7:9
07.10.1810:30vTTC Suggental II TTC Nimburg II9:6
11.10.1820:00TLV Simonswald TTC Weisweil II9:3
12.10.1820:00TTC Köndringen TTC Weisweil II9:2
 20:15TTC Endingen II TLV Simonswald9:3
13.10.1818:00TTC Nimburg II TTC Köndringen7:9
 18:30vTuS Teningen II SV Ottoschwanden4:9
19.10.1820:00TTC Weisweil II TV Denzlingen III6:9
  TTC Suggental II TTC Endingen II4:9
20.10.1816:00vTTSV Kenzingen III TTC Weisweil II9:4
 18:00TV Denzlingen III TTC Endingen II0:9 fD
 18:30TLV Simonswald TuS Teningen II7:9
21.10.1810:00vTTC Weisweil II TTC Suggental II0:9
25.10.1820:00vTLV Simonswald TTC Köndringen3:9
26.10.1820:15TuS Teningen II TTC Suggental II9:2
  TTC Endingen II TTC Köndringen9:7
03.11.1818:30SV Ottoschwanden TTC Suggental II9:6
16.11.1820:00vTTC Suggental II TLV Simonswald9:7
  TTC Weisweil II TuS Teningen II6:9
 20:15vTTC Endingen II TTSV Kenzingen III4:9
17.11.1817:30TTSV Kenzingen III SV Ottoschwanden9:5
 18:00TV Denzlingen III TTC Köndringen4:9
 vTTC Endingen II TTC Nimburg II8:8
23.11.1820:15TTC Endingen II TuS Teningen II3:9
24.11.1818:00vTV Denzlingen III TTC Suggental II8:8
 20:00TTC Weisweil II SV Ottoschwanden9:5
25.11.1810:00vSV Ottoschwanden TTC Nimburg II8:8
30.11.1820:00TTC Köndringen TTSV Kenzingen III4:9
01.12.1817:30TTSV Kenzingen III TV Denzlingen III9:1
 18:30SV Ottoschwanden TLV Simonswald9:4
 20:00TuS Teningen II TTC Nimburg II9:6
07.12.1820:00TTC Suggental II TTC Köndringen6:9
 vTTC Endingen II SV Ottoschwanden6:9
08.12.1818:00TTC Nimburg II TTSV Kenzingen III6:9
 19:00TV Denzlingen III TLV Simonswald8:8
11.01.1920:00TTC Suggental II TuS Teningen II9:7
  TTC Köndringen TV Denzlingen III9:3
  TTC Weisweil II TTSV Kenzingen III4:9
12.01.1917:30TTSV Kenzingen III TLV Simonswald9:6
 18:00TV Denzlingen III SV Ottoschwanden7:9
18.01.1920:15TuS Teningen II TTC Weisweil II6:9
19.01.1918:00TTC Nimburg II TTC Suggental II4:9
 18:30SV Ottoschwanden TTC Köndringen9:1
22.01.1920:00vTTC Nimburg II TuS Teningen II8:8
25.01.1920:00TTC Köndringen TLV Simonswald9:4
  TTC Suggental II TTC Weisweil II9:1
 20:15vTTSV Kenzingen III TTC Endingen II9:5
26.01.1917:30TTSV Kenzingen III TTC Nimburg II9:7
 18:00TV Denzlingen III TuS Teningen II7:9
 18:30SV Ottoschwanden TTC Endingen II8:8
02.02.1918:00TTC Nimburg II TV Denzlingen III9:0
08.02.1920:15TuS Teningen II TTSV Kenzingen III3:9
  TTC Endingen II TTC Weisweil II9:2
09.02.1918:00TV Denzlingen III TTC Weisweil II9:7
 18:30SV Ottoschwanden TuS Teningen II9:7
 20:00TTC Köndringen TTC Nimburg II9:6
10.02.1915:00TTSV Kenzingen III TTC Suggental II8:8
15.02.1920:00TTC Suggental II TV Denzlingen III9:2
 20:15TuS Teningen II TLV Simonswald9:3
16.02.1918:00TTC Nimburg II SV Ottoschwanden4:9
22.02.1920:00TTC Köndringen TTC Suggental II6:9
23.02.1918:30vTLV Simonswald TTC Endingen II1:9
  SV Ottoschwanden TTSV Kenzingen III9:7
08.03.1920:00TTC Weisweil II TLV Simonswald4:9
 20:15TTC Endingen II TV Denzlingen III9:0
09.03.1918:30SV Ottoschwanden TTC Weisweil II9:1
  TTSV Kenzingen III TTC Köndringen9:7
15.03.1920:15TTC Endingen II TTC Suggental II8:8
  TuS Teningen II TTC Köndringen6:9
16.03.1918:00TTC Nimburg II TTC Endingen II8:8
21.03.1920:00vTLV Simonswald TTC Suggental II4:9
22.03.1920:00TTC Köndringen TTC Endingen II4:9
23.03.1918:30TLV Simonswald TTC Nimburg II9:7
29.03.1920:00TTC Weisweil II TTC Köndringen5:9
30.03.1918:30vTLV Simonswald TV Denzlingen III9:4
05.04.1920:00TTC Suggental II SV Ottoschwanden9:5
 20:15TuS Teningen II TTC Endingen II5:9
06.04.1918:00TV Denzlingen III TTSV Kenzingen III2:9
 18:30vTLV Simonswald SV Ottoschwanden2:9
 20:00TTC Weisweil II TTC Nimburg II3:9